Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr

  • 50 m²
  • 2 soverom
  • 5 baderom

En 17-minutters spasertur fra Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr Villa tar gjestene til Det orientalske museet i Marrakech mens Koutoubia ligger en 25-minutters spasertur unna. Denne villaen med 5 soverom har rom med et skrivebord, kaffe/tekoker og en flatskjerm TV med satellittkanaler i tillegg til et komplett kjøkken.

Denne boligen har også 5 baderom.

Gjestene kan slappe av på en terasse eller i et svømmebaseng.

Villaen ligger i Marrakesh, kun 15 km fra Marrakech-Menara flyplassen. L'Oriental Medina Restaurant og Dar Tazi tilbyr ulike spisemuligheter, ca 16 minutter gange unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Dar Si Said-museet. Bab Kechich bussholdeplass ligger mindre enn 350 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr Marrakesh
Riad Norakech
pris kun for mobil

Riad Norakech

10
Usedvanlig 1 anmeldelse
6 m fra overnattingsstedet
USD 159 USD 143
per natt
Riad Layla
pris kun for mobil

Riad Layla

32 m fra overnattingsstedet
Riad Harmony Elegance Marocaine
pris kun for mobil

Riad Harmony Elegance Marocaine

51 m fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    10 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    4 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Tørketrommel

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    På rommene

    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 07:00 til 09:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr villa?
      Gjester på Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr villa bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 09:00.
    • Hvilke restauranter kan vi finne i nærheten av Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr villa?
      Restauranter i nærheten av Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr villa inkluderer Terrasse Cafe Tanneries og Cafe Restaurant Dar L'hssira.
    • Er det et basseng på Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr villa?
      Ja, gjester på Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr villa kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    10 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    4 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Riad Norakech Nah Zu Allen Touristen-Attraktionenr Marrakesh

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk